ترمه، نوعی پارچه گران قیمت و نفیس بافته‌شده ازالیاف بسیار ظریف و لطیف است که از صنایع دستی قدیمی ، اصیل  و نفیس ایران به شمار می رود . از مهمترین ویژگیهای ترمه  نقش‌های منحنی مانند بته جقه و گل‌های شاه‌ عباسی  می باشد که در رنگهای مختلف و متنوع بافته می شود. ترمه با طرح‌های بسیار متنوع و زیبا در نقاط مختلف ایران به خصوص در مرکز، غرب و جنوب  بافته می‌شود و ترمه یزد  معروفترین و اصیلترین ترمه ایران می باشد.

شرکت نوین ترمه تولید کننده منسوجات اصیل ترمه با خط مشی  تولید با برترین کیفیت و اصیلترین طرحها و همچنین تلفیقی هوشمندانه از تکنولوژی و هنر در صدد است تا محصولات خود را در بازارهای داخلی و همچنین بازارهای صادراتی اعم از اروپا، آمریکای شمالی و شرق آسیا توزیع نماید و سفیری شایسته برای معرفی فرهنگ و صنایع دستی غنی  ایران باشد.

این شرکت با تلاش و اعتقاد به تاثیر گذاری کیفیت و اصالت  در پی آن است تا  استقبال روزافزون مصرف کنندگان را جلب نماید  از این رو با به کارگیری ماشین آلات بافندگی جدید ، دامنه فعالیتهای خود را گسترش داد و توانسته محصولات خودرادر طرحها، فرمها، رنگها و  متریالهای متفاوت  به بازارعرضه کند .درحال حاضر این شرکت علاوه برتولید انواع طرحهای ترمه اقدام به تولید کالاهایی ازقبیل جلد قرآن ، سجاده ،جانماز ، سوزنی ، تابلو ترمه ، روتختی ، رومیزی ، کوسن ،جلیقه ،کروات و... کرده است .

شرکت نوین ترمه در حال حاضر با تاکید بر روی مقوله کیفیت و حساسیت بر روی سیستمهای تضمین کیفیت وایجاد طرحهای جدید و متنوع در پی آن است تا جایگاه و برند خود را در عرصه صنایع دستی و منسوجات لوکس و نفیس در بازار داخل و همچنین عرصه بین المللی تثبیت نماید و با عرضه بالاترین کیفیت ممکن سفیری شایسته برای فرهنگ ، هنر و محصولات سنتی و غنی ایران زمین در سطح جهانی باشد .  

نوین ترمه در راستای گسترش فرهنگ خرید و فروش آنلاین و در راستای کاهش هزینه های مالی و زیست محیطی ناشی از سفرهای درون شهری اقدام به راه اندازی مجموعه وب سایتهای خرید و فروش آنلاین تحت عنوان نیاز تو کرده است که یکی از این وب سایت ها  ، وب سایت فروشگاهی نوین ترمه می باشد.

سایت املاک ما :

niazeto.ir